Hlasování spuštěno

Dobrý den, vážení přátelé!

 

Zpracovali návrh a přihlásili jej do projektu participativního rozpočtu Prahy 6 – Nápad pro šestku. Po 2 letech příprav máme jedinečnou šanci sehnat finanční prostředky a realizovat úpravy prostoru u Plivátka,  to ještě v letošním roce!

Potřebujeme ale Vaše hlasy! Hlasujte, prosím, pro projekt: Plivátko žije!

Hlasování probíhá již nyní až do 15.6. na stránkách:

www.napadprosestku.cz

Hlasování je intuitivní a zde je velice stručný návod:

 1. Projekty jsou rozděleny do 2 skupin. Nejdříve hlasujete pro ty „velké“. Na konci seznamu prokliknete tlačítko „POKRAČOVAT“ a budete hlasovat pro ty„malé“.
 2. Musíte udělit alespoň jeden hlas velkému projektu a alespoň jeden hlas malému projektu.
 3. Nad seznamem projektů je několik ikonek, které Vás informují, kolik kladných a záporných hlasů ještě máte k dispozici. Můžete vyčerpat všechny hlasy anebo jen uplatnit část z nich.

Dobře a rychle funguje hlasování také na smart telefonech a dá se tak hlasovat kdykoliv. Můžete tak snadno požádat své známe a sousedy, aby, pokud chtějí, zahlasovali ihned :-)

Důležitý detail… po mnoha diskusích s lidmi vzešla jasná zpětná vazba = vrátit do plánu dětské pískoviště. Nestihli jsme již přepravovat vizualizaci, ale pískoviště bude. Bude na jiném místě, než je nyní, ale bude.

Předem velice děkuji za aktivní podporu a těším se, že se nám to povede.

Za celý Plivátko tým Tomáš Chadim

 

 

Plivatko-zije_letak_hlasovani

  1 comment for “Hlasování spuštěno

 1. Stanislav Píža
  20.6.2017 v 19:57

  Jasně, že jsem pro obnovení “plivátka”, prožil jsem tam své dětství, první dětské lásky,
  odřená kolena při lezení po červených třešních, na podzim modřiny při hokejových utkáních v bazénku….. nebo každý den čistá, nově napuištěná voda v bazénku.
  Byly tam dvě klasičké houpačky, bouda pro kníratého hlídače se záchodky, jeden kohoutek na pitnou vodu a lavičky pro maminky, které si měly vždy co říct.
  Nedávno jsem tam byl na procházce a smutně hleděl na opuštěné a polámané lavičky, vysokou neposečenou trávu…. a když jsme měli slezinu Břevnováků (cca 45-60-ti letých kde myslíte že byla – no jasně – na Plivátku, kdyby byla možnost, poslal bych vám i fota z tohoto setkání – žádné kyselé obličeje, jen úsměvy-
  za kluky a holky z Královky Standa Píža (1953),
  Jestli se věc povede, prosím dejte mi vědět a já vám zajistím na otevření takovou účast xletých, že se nebudete stačit divit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *