Pomozte nám

Přihlásili jsme revitalizaci okolí Plivátka do projektu participativního rozpočtu “Nápad pro šestku”

16.1.2017 jsme přihlásili náš projekt Plivátko žije! do projektu participativního rozpočtu městské části Praha 6 – „Nápad pro šestku“ (viz také www.napadprosestku.cz). Projekt participativního rozpočtu dává možnost obyvatelům Prahy 6 zvolit si hlasováním ty projekty ze všech přihlášených, které se mu líbí a zdají se mu smysluplné. Letos má městská část Praha 6 v úmyslu poskytnout pro takto veřejností odhlasované projekty celkem 5 milionů korun.

Letošní projekt participativního rozpočtu je zaměřen na úpravy veřejných prostranství a to je přesně jádro našeho projektu.

Naším cílem je oslovit širokou veřejnost a využít této možnosti k zafinancování našeho projektu. Pokud Vás náš projekt zaujme, máme jedinečnou možnost jej s Vaší pomocí nejen zafinancovat, ale prakticky ihned zahájit jeho realizaci. Jinými slovy bychom mohli mít prostor u Plivátka revitalizovaný ještě v roce 2017 nebo v roce 2018!!!

Veškeré informace jak o této iniciační fázi, tak i o naší cílové vizi naleznete na těchto stránkách.

Jak konkrétně můžete pomoci?

Rádi bychom Vás poprosili o následující pomoc. Úspěch našeho projektu „Plivátko žije!“ přímo závisí na počtu hlasů, které od lidí v rámci Nápadu pro šestku obdržíme. K hlasování veřejnosti dojde v měsíci květnu a červnu. Do té doby máme prostor s projektem seznamovat své přátele a sousedy a zároveň je připravovat na to, že k takovému hlasování dojde.

A to přesně to, co budeme následující týdny od Vás potřebovat a předem za tuto aktivní podporu děkujeme.